Skelbimai - Pramogos, Paslaugos, darbas, Nekilnojamasis turtas, Komunikacijos, Technika, Transportas, Kompiuterija, Auginantiems vaikus, Drabužiai, avalynė, Buitis

Sulauk daugiau dėmesio, siųsk SMS numeriu 1398 su tekstu:

Paslauga SMS tekstas Laikotarpis Kaina
Sulauk daugiau dėmesio,
paryškindamas skelbimą
SK01 8782 8 dienos 0,29 €
Parduok greičiau,
iškeldamas skelbimą į sąrašo viršų.
SK02 8782 8 dienos 0,29 €
Išskirtinis papildomas skelbimo talpinimas pačiame projekto viršuje VIP zonoje. SK03 8782 5 dienos 0,58 €

Po sėkmingo paslaugos aktyvavimo, Jūsų skelbimas iškarto taps geriau matomas projekto Skelbiuosis.lt lankytojams tarp visų kitų skelbimų.

CRM programa

Kas tiksliai yra CRM?
CRM (ryšių su klientais valdymo sistema) - tai praktika, metodai ir technologijos, kurias įmonės naudoja sąveikai su klientais ir duomenims valdyti ir analizuoti per visą kliento gyvenimo ciklą. CRM tikslas - stiprinti ryšius su klientais, didinti jų lojalumą ir skatinti pardavimų augimą. Kokybės valdymo sistemos taip pat gali būti naudojamos automatizuoti ir supaprastinti įmonės veiklą, įskaitant rinkodaros kampanijas, pardavimų stebėseną ir klientų aptarnavimą. Kokybės valdymo sistemos sprendimai gali padėti įmonėms geriau suprasti savo vartotojus ir kurti asmeniškesnes bei sėkmingesnes rinkodaros ir pardavimo strategijas, nes suteikia centralizuotą klientų duomenų vaizdą.

Kas tiksliai yra TVS?
Turinio valdymo sistema (TVS) - tai programinė įranga arba susijusių programų rinkinys, naudojamas skaitmeniniam turiniui kurti ir valdyti. Turinio valdymo sistema (TVS) yra pagrindinė sąsaja, skirta medžiagai kurti, redaguoti, tvarkyti ir skelbti, taip pat turinio kūrimo ir skelbimo procesui kontroliuoti. TVS dažnai turi patogią naudotojo sąsają, kuri leidžia ne techninio profilio naudotojams kurti, atnaujinti ir skelbti medžiagą, nereikalaujant specialių techninių žinių. Jose taip pat gali būti šablonų, valdiklių ir įskiepių, leidžiančių lengvai pritaikyti medžiagos išvaizdą ir funkcionalumą.

Kas tiksliai yra ERP?
ERP (angl. Enterprise Resource Planning) programinė įranga sujungia ir automatizuoja daugybę verslo veiklų, pavyzdžiui, finansų, apskaitos, gamybos, tiekimo grandinės valdymo ir ryšių su klientais valdymo. ERP tikslas - sukurti centralizuotą sistemą, skirtą visoms daugeliui organizacijos verslo operacijų ir procedūrų tvarkyti. ERP programinė įranga gali padėti įmonėms supaprastinti operacijas, padidinti našumą ir priimti geriau pagrįstus sprendimus, nes visa ši veikla sujungiama į vieną sistemą. ERP sistemas dažnai sudaro moduliai, skirti įvairioms įmonės operacijoms, pavyzdžiui, finansų valdymui, tiekimo grandinės valdymui ir projektų valdymui. Šiuos modulius galima pritaikyti ir modifikuoti, kad jie atitiktų unikalius įvairių įmonių reikalavimus.
Kaina: 10 EUR
Vietovė: Klaipėda

Pagrindiniai skelbimo duomenys

Kaina:10

Kontaktai

El. paštas: sabiclement7 eta gmail.com
Vardas: Guste
Tinklalapis: https://cherryteam.com/lt/

Autorius

Komentarai Komentuoti

AMWAY HOME valymo priemonės AMWAY HOME skalbimo priemonės AMWAY HOME indų plovimo priemonės