Skelbimai - Pramogos, Paslaugos, darbas, Nekilnojamasis turtas, Komunikacijos, Technika, Transportas, Kompiuterija, Auginantiems vaikus, Drabužiai, avalynė, Buitis

Naudojimosi taisyklės

Bendros nuostatos

 
Skelbiuosi.lt yra nemokama skelbimų saugojimo ir paieškos sistema, kurioje savo skelbimus patalpinti gali bet kuris panorėjęs lankytojas, laikydamasis Skelbiuosi.lt sistemos taisyklėse nurodytų reikalavimų.
 
Paslaugos yra teikiamos principu "kaip yra, taip yra", t.y. Skelbiuosi.lt administracija neatsako už turtinę, moralinę ar kitokią žalą, patirtą naudojantis Skelbiuosi.lt paslaugomis.
 
Sąlygos
 
Talpindami savo skelbimus Skelbiuosi.lt svetainėje, naudotojai privalo laikytis žemiau išvardintų reikalavimų:
 
  1. To paties turinio skelbimą galima talpinti tik vieną kartą. Registruoti naudotojai skelbimus gali atnaujinti.
  2. Draudžiama savo skelbimuose talpinti neetišką, melagingą bei Lietuvos Respublikos įstatymams prieštaraujančią informaciją.
  3. Skelbimai turi būti talpinami tik skelbimo turinį atitinkančiose teminėse srityse.
  4. Draudžiama skelbimo tekstą rašyti DIDŽIOSIOMIS raidėmis ir talpinti jame beprasmes pasikartojančių simbolių sekas bei nuorodas į kitas svetaines. 
 
Šių taisyklių nesilaikančių naudotojų skelbimai yra šalinami be įspėjimo, o patiems taisyklių pažeidėjams 12 mėnesių laikotarpyje nuo incidento dienos yra apribojama teisė naudotis Skelbiuosi.lt paslaugomis.
 
Atsakomybė
 
Skelbiuosi.lt administracija neatsako už naudotojų skelbimuose publikuojamą informaciją bei jos tematiką.
 
Skelbiuosi.lt administracija neatsako už sistemos veikimo sutrikimus.
 
Skelbiuosi.lt administracija turi lemiamą balsą visuose ginčuose su naudotojais. Nepatenkinti naudotojai bet kuriuo momentu gali atsisakyti naudotis sistemos paslaugomis.
 
Skelbiuosi.lt administracija pasilieka teisę keisti šias taisykles. 
AMWAY HOME valymo priemonės AMWAY HOME skalbimo priemonės AMWAY HOME indų plovimo priemonės