Skelbimai - Pramogos, Paslaugos, darbas, Nekilnojamasis turtas, Komunikacijos, Technika, Transportas, Kompiuterija, Auginantiems vaikus, Drabužiai, avalynė, Buitis

Sulauk daugiau dėmesio, siųsk SMS numeriu 1398 su tekstu:

Paslauga SMS tekstas Laikotarpis Kaina
Sulauk daugiau dėmesio,
paryškindamas skelbimą
SK01 9367 8 dienos 0,29 €
Parduok greičiau,
iškeldamas skelbimą į sąrašo viršų.
SK02 9367 8 dienos 0,29 €
Išskirtinis papildomas skelbimo talpinimas pačiame projekto viršuje VIP zonoje. SK03 9367 5 dienos 0,58 €

Po sėkmingo paslaugos aktyvavimo, Jūsų skelbimas iškarto taps geriau matomas projekto Skelbiuosis.lt lankytojams tarp visų kitų skelbimų.

Isblaivinimas Laselines.Kodavimai Vilnius.Klaipeda,Lietuva

+370 621 11411/ Isblaivinimas.Laselines.Nuo 150 eur.Alkoholikams/Narkomanams/ Nemokamos KONSULTACIJOS telefonu (Detoksikacija, išblaivinimai namuose, stacionare, kodavimai lazeriu ir akupunktūra,barokamera,vaistažolės,
netradiciniai rytų medicinos gydymo būdai, gydymas bioenergetika, psichiatrų, priklausomybių psichologės konsultacijos,nedarbingumo lapelių išdavimas, medikamentų išrašymas, tęstinis gydymas, laboratoriniai tyrimai,elektrokardiagramos, nukreipimai į kitas Lietuvos gydymo-profilaktikos įstaigas, bendraminčių bendruomenes. KONSULTACIJOS telefonu ir elektroniniu paštu išblaivinimo klausimais. Medicinos personalas, turintis licenzijas ir individualias įmones, teikia konsultacijas, atlieka gydytojo paskirtų vaistų į veną ir raumenis leidimą, lašelinių statymą . Vilniuje/Kaune/Klaipėdoje/Panevežyje. Gana sėkmingai, iki visiško atsisakymo, padedame atsisakyti priklausomybių. Būtinas Jūsų noras ir kantrybė. Maloniai kviečiame pasinaudoti mūsų KONSULTACIJOMIS visoje respublikoje. Kонсультирует и лечит пациентов на дому по поводу различных психических расстройств, так же возникших после длительного употребления акоголя и при тяжёлом похмелье, детоксикация капельницами, вытрезвление.
INFORMACIJA
Patyrusio kvalifikuoto licenzijuoto psichiatro (Darbo stažas 20 metų) ) konsultacija nuotoliniu būdu (nebūtina atvykti konsultacijai). Klausimai sprendžiami operatyviai, kelių valandų bėgyje gausite gydymą ir reikiamus medikamentus. Konsultacija ir gydymas apmokamas. Suteikia medicininę ir psichologinę pagalbą darbo dienomis ir savaitgaliais. Gydo atsiradusius sveikatos ir psichikos sutrikimus. Išrašo reikiamus medikamentus, kuriuos nusipirksite savo miesto vaistinėse.Tęstinis gydymas. Vilnius, Kaunas Alytus, Panevėžys ir kiti miestai ir rajonai. Kreiptis telefonu +370 621 11411
Врач психиатр консультирует и лечит пациентов на дому по поводу различных психических расстройств, так же возникших после длительного употребления акоголя и при тяжёлом похмелье, детоксикация капельницами, вытрезвление.


Musu specialistai taiko siuos kodavomo budus; Hipnoze, Dovzenkos metodas, naltreksono (esperal) tabletes, injekcijos i raumenis, bioenergetika,"Torpedo" injekcijos ir kiti
Лечение алкогольной зависимости, детоксикация, снятие и лечение похмельного синдрома на дому, выведение из длительных запоев, Профилактика повторных запоев. Дальнейшее лечение алкоголизма, биоэнергетичесное и акупунктурноеткодирование.
Консультируем безплатно по телефону.Alkoholizmas – lėtinė liga, susijusi su ilgalaikiu svaigiųjų gėrimų vartojimu. Ji pasireiškia nenumaldomu potraukiu alkoholiui, psichine ir fizine priklausomybėmis. Alkoholizmas yra ne tik psichologinė liga, tačiau sukelia ir įvairių fizinių pasekmių: pažeidžia kepenis (gali sukelti kepenų cirozę), didina tikimybę susirgti vėžiu, arterine hipertenzija, be to, alkoholį vartojančius asmenis dažniau ištinka infarktas ir insultas. Svaigieji gėrimai gali sukelti ir staigią mirtį.Atimti paskutinį gyvenimo džiaugsmą?


Specialistų teigimu, norintiesiems užsikoduoti galioja dar viena taisyklė – jie tai turi daryti laisva valia, niekieno neverčiami. Čia ir prasideda visos problemos – dažnas alkoholikas nepripažįsta savo ligos ir nemato jokio reikalo gydytis. Arba dar blogiau – alkoholis jam yra vienintelis gyvenimo džiaugsmas, o gydytojas – potencialus paciento priešas, norintis tą džiaugsmo šaltinį iš jo atimti, priversti juo bjaurėtis. Taigi, jeigu nuo alkoholio priklausomas žmogus koduotis ateis ne savo noru, didelė tikimybė, kad nieko gero iš to neišeis.
90 % tikimybė pasveikti


A. Dovženkos kodavimo metodas susideda iš dviejų skirtingų dalių. Pirmoji dalis yra savotiškas išbandymas – vykdomas bendras hipnozės seansas, trunkantis apie valandą, kurio metu nustatoma, ar psichokodavimo metodas konkrečiam žmogui tinka. Antroji dalis – individualus streso terapijos seansas uždarame kabinete, kuris trunka nuo penkių iki septynių minučių. Kuriam laikui užsikoduoti (metams ar septyneriems), specialistų teigimu, leidžiama pasirinkti pačiam pacientui. Teigiama, kad per seansą pasiekiama tokia žmogaus psichologinė būklė, kuri gali panaikinti norą gerti: sukuriama galinga refleksinė reakcija, užtikrinanti abejingumą svaigiesiems gėrimams. Stengiamasi žmogui parodyti jo situacijos baisumą ir taip išvaduoti jį nuo priklausomybės. Tačiau net jeigu pacientas koduotis ateina laisva valia ir labai nori nevartoti alkoholio, tikimybė, kad terapija bus veiksminga, nėra šimtaprocentinė. Be to, kartą per metus patariama atvykti pas specialistus „sustiprinti kodą“.
Gali visai neveikti


Per bendrą hipnozės seansą ne visų pacientų organizmai reaguoja, todėl yra tikimybė, kad terapija teigiamų rezultatų neduos. Be to, gydytojas gali pamatyti, kad tą dieną kurio nors paciento gydyti paprasčiausiai negalima ir jam teks ateiti kitą kartą arba streso terapijos technikos konkrečiam pacientui apskritai negalima taikyti.


Kaina: 100 EUR
Vietovė: Vilnius

Pagrindiniai skelbimo duomenys

Veiksmas:Siūlau
Kaina:100

Kontaktai

El. paštas: arbeit.europa eta gmail.com
Vardas: Info
Tinklalapis: http://www.blaivasgyvenimas.lt
Telefonas: 862111411

Autorius

Komentarai Komentuoti

Padidinti Isblaivinimas Laselines.Kodavimai Vilnius.Klaipeda,Lietuva
  • Isblaivinimas Laselines.Kodavimai Vilnius.Klaipeda,Lietuva
AMWAY HOME valymo priemonės AMWAY HOME skalbimo priemonės AMWAY HOME indų plovimo priemonės