Skelbimai - Pramogos, Paslaugos, darbas, Nekilnojamasis turtas, Komunikacijos, Technika, Transportas, Kompiuterija, Auginantiems vaikus, Drabužiai, avalynė, Buitis

Sulauk daugiau dėmesio, siųsk SMS numeriu 1398 su tekstu:

Paslauga SMS tekstas Laikotarpis Kaina
Sulauk daugiau dėmesio,
paryškindamas skelbimą
SK01 9327 8 dienos 0,29 €
Parduok greičiau,
iškeldamas skelbimą į sąrašo viršų.
SK02 9327 8 dienos 0,29 €
Išskirtinis papildomas skelbimo talpinimas pačiame projekto viršuje VIP zonoje. SK03 9327 5 dienos 0,58 €

Po sėkmingo paslaugos aktyvavimo, Jūsų skelbimas iškarto taps geriau matomas projekto Skelbiuosis.lt lankytojams tarp visų kitų skelbimų.

KAKLO ĮTVARAI iš e-orto.lt

AUKŠTOS KOKYBĖS, ORTOPEDINIAI KAKLO ĮTVARAI INTERNETU
Ortopedijos centre „e-orto.lt“ siūlomi kaklo įtvarai yra skirti ne tik kaklo srities imobilizavimui, efektyviam atsigavimui po traumų ar reumatinio skausmo mažinimui, tačiau ir būtinam paciento komfortui gijimo metu.

Mūsų produktų asortimentas, įskaitant gamintojo MEDI kaklo įtvarus: „Philadelphia“ ir „Florida“ yra skirtas tiek suaugusiems, tiek vaikams, atsižvelgiant į jų individualius poreikius ir gydymo reikalavimus.

Produkto aprašymuose rasite išsamias naudojimo instrukcijas ir patarimus dėl dydžio pasirinkimo, kas užtikrins optimalų komfortą ir įtvaro efektyvumą.

KAS SVARBIAUSIA RENKANTIS KAKLO ĮTVARĄ?
Medžiagos komfortas ir kvėpavimas: Idealus įtvaras turėtų būti pagamintas iš minkštų, odai malonių medžiagų, kurios ne tik užtikrintų komfortą dėvint įtvarą ilgą laiką, bet ir leistų odai kvėpuoti, mažinant prakaitavimą ir užkertant kelią odos dirginimui.
Dydis ir pritaikomumas: Tinkamas dydis yra svarbus, tam, kad įtvaras teiktų reikiamą palaikymą ir komfortą. Svarbu pasirinkti reguliuojamą įtvarą kurį būtų nesunku pritaikyti prie individualių kūno matmenų.
Reguliuojamas užsegimas: Įtvarai su reguliuojamu užsegimu leidžia lengvai parinkti reikalingą tvirtumą ir spaudimą kaklui pagal paciento poreikius.
Kaklo imobilizacijos lygis: Svarbu atsižvelgti ir į tai, kiek turi būti stabilizuota kaklo sritis. Skirtingi įtvarai siūlo įvairius imobilizacijos lygius, pradedant nuo lengvo palaikymo iki visiško kaklo judesių apribojimo.
Paskirtis ir naudojimo trukmė: Atsižvelgiant į įtvaro paskirtį – ar jis reikalingas laikinam naudojimui po traumos, ar ilgalaikiam naudojimui esant chroniškoms kondicijoms – svarbu pasirinkti produktą, kuris atitiktų jūsų gydymo planą ir gyvenimo būdą.
Vietovė: Vilnius

Kontaktai

El. paštas: info eta e-orto.lt
Vardas: e-orto
Tinklalapis: https://www.e-orto.lt/ortopediniai-itvarai/kaklo-itvarai
Telefonas: +370-5-273-3402
Adresas: KALVARIJŲ G. 62, 09304 VILNIUS

Autorius

Komentarai Komentuoti

Padidinti KAKLO ĮTVARAI iš e-orto.lt
  • KAKLO ĮTVARAI iš e-orto.lt
AMWAY HOME valymo priemonės AMWAY HOME skalbimo priemonės AMWAY HOME indų plovimo priemonės