Skelbimai - Pramogos, Paslaugos, darbas, Nekilnojamasis turtas, Komunikacijos, Technika, Transportas, Kompiuterija, Auginantiems vaikus, Drabužiai, avalynė, Buitis

Šis skelbimas nebegalioja.

Sulauk daugiau dėmesio, siųsk SMS numeriu 1398 su tekstu:

Paslauga SMS tekstas Laikotarpis Kaina
Sulauk daugiau dėmesio,
paryškindamas skelbimą
SK01 8845 8 dienos 0,29 €
Parduok greičiau,
iškeldamas skelbimą į sąrašo viršų.
SK02 8845 8 dienos 0,29 €
Išskirtinis papildomas skelbimo talpinimas pačiame projekto viršuje VIP zonoje. SK03 8845 5 dienos 0,58 €

Po sėkmingo paslaugos aktyvavimo, Jūsų skelbimas iškarto taps geriau matomas projekto Skelbiuosis.lt lankytojams tarp visų kitų skelbimų.

Kokybiškas Dr. Clauder's Sausas Maistas Šunims

Dr. Clauder’s – tai vokiškas gyvūnų maisto prekinis ženklas, siūlantis aukščiausios kokybės produktus, subalansuotus šunims ir katėms. Tai ne tik specialiai pritaikytas visavertis naminių gyvūnų maistas, bet ir įvairūs papildai, priemonės, skirtos dantų ir kailio priežiūrai. Dr. Clauder’s gyvūnų maistas gaminamas atsižvelgiant į šios srities naujoves, nuolat konsultuojantis su mitybos ekspertais bei veterinarais. Dėl šios priežasties Dr. Clauder’s produkcija yra laikoma inovatyvia ir galinčia užtikrinti aukščiausios kokybės standartus.

Dr. Clauder’s prekinis ženklas įkurtas 1957 metais Hamburge. Pradėjęs savo veiklą paprastame malūne, šiandien Dr. Clauder’s laikomas moderniu, įkūrėjo šeimos valdomu verslu, kuriame dirba apie 100 žmonių net 65 šalyse. Darbuotojų meilė ir atsidavimas keturkojams – tai pagrindinė šio prekinio ženklo atstovų varomoji jėga. Dr. Clauder’s ne tik atsakingai žiūri į savo gaminamą produkciją, bet ir yra įsipareigojusi padėti žmonėms ir keturkojams, dalyvaujant įvairiuose socialiniuose projektuose, aukojant ar remiant gyvūnų prieglaudas bei rūpinantis silpniausiais.
Kaina: 1 EUR
Vietovė: Kaunas

Pagrindiniai skelbimo duomenys

Kaina:1

Kontaktai

El. paštas: info eta dokrinesa.lt
Vardas: MB "Pethomepeople"
Tinklalapis: http://dokrinesa.lt/produkto-kategorija/sunu-prekes/sausas-maistas-sunims/dr-clauders-sausas-maistas-sunims/
Telefonas: +370 672 27650
Adresas: Šventupės g. 28A,47300

Autorius

Komentarai Komentuoti

Padidinti Kokybiškas Dr. Clauder's Sausas Maistas Šunims
  • Kokybiškas Dr. Clauder's Sausas Maistas Šunims
  • Kokybiškas Dr. Clauder's Sausas Maistas Šunims
  • Kokybiškas Dr. Clauder's Sausas Maistas Šunims
AMWAY HOME valymo priemonės AMWAY HOME skalbimo priemonės AMWAY HOME indų plovimo priemonės