Skelbimai - Pramogos, Paslaugos, darbas, Nekilnojamasis turtas, Komunikacijos, Technika, Transportas, Kompiuterija, Auginantiems vaikus, Drabužiai, avalynė, Buitis

Šis skelbimas nebegalioja.

Sulauk daugiau dėmesio, siųsk SMS numeriu 1398 su tekstu:

Paslauga SMS tekstas Laikotarpis Kaina
Sulauk daugiau dėmesio,
paryškindamas skelbimą
SK01 8534 8 dienos 0,29 €
Parduok greičiau,
iškeldamas skelbimą į sąrašo viršų.
SK02 8534 8 dienos 0,29 €
Išskirtinis papildomas skelbimo talpinimas pačiame projekto viršuje VIP zonoje. SK03 8534 5 dienos 0,58 €

Po sėkmingo paslaugos aktyvavimo, Jūsų skelbimas iškarto taps geriau matomas projekto Skelbiuosis.lt lankytojams tarp visų kitų skelbimų.

Nuogosavys.lt - mezgimo reikmenys internetu

Ieškote nepriekaištingos kokybės mezgimui ir nėrimui skirtų siūlų už konkurencingą rinkos kainą? Nuogos avys Jums gali padėti! Tai atsakingas šeimos verslas, kuriame dalyvauja visi šeimos nariai.

Ši internetinė siūlų ir mezgimui bei nėrimui skirtų priemonių parduotuvė visada siekia puoselėti šiltus ryšius su prekes įsigyjančiais pirkėjais - lygiai taip pat kaip puoselėja šeimos tarpusavio santykius. Kiekvienas pirkėjas gali nesidrovėdamas klausti ir jam bus atsakyta!

NuogosAvys.lt internetinė siūlų parduotuvė bendradarbiauja su pasaulyje žinomais siūlų gamintojais iš Ispanijos, Italijos, Vokietijos bei Skandinavijos, tokiais kaip:
Borgo de Pazzi,
CaMaRose,
Filatura di Crosa,
Katia,
Rellana,
Rico.

Nuogos avys ypatingą dėmesį skiria savo asortimentui, kuriame rasite itin platų tik kokybiškų siūlų pasirinkimą bei ekologiškas, ergonomiškas ir estetiškas mezgimo bei nėrimo priemones.

Sumaniai išpuoselėta prekių paieškos sistema leis greitai ir be vargo rasti norimas prekes. Be to, pasinaudoję šioje internetinėje parduotuvėje esančia siūlų skaičiuokle galėsite dar ir sutaupyti.
Vietovė: Vilnius

Kontaktai

Vardas: Amber Instruments
Tinklalapis: https://nuogosavys.lt/

Komentarai Komentuoti

AMWAY HOME valymo priemonės AMWAY HOME skalbimo priemonės AMWAY HOME indų plovimo priemonės